českydeutschenglish

Zakázková výroba - transformátory, tlumivky, cívky a obrábění kovu

 

E.S.H.&F. Production, s.r.o.

E.S.H.&F. Production, s.r.o. navazuje na více jak 15-ti letou tradici firmy E.S.H.&F, spol. s r.o. a  vyrábí a dodává na český a zahraniční trh suché transformátory, tlumivky, cívky a rezistory. Firma nabízí zakázkovou výrobu výkonových transformátorů a tlumivek v rozsahu od jednotlivých kusů až po velké série.

Transformátory jsou dodávány v rozsahu od 1000 VA do 250 kVA, transformátory pro napájení příslušenství bazénů od 100 VA do 930 VA. Firma zajištuje návrh železných a vzduchových tlumivek pro různé aplikace. Filtrační, vyhlazovací, tlumící, spínací a kompenzační tlumivky.

E.S.H.&F. Production, s.r.o. dodává cívky různých provedení a účelu. Cívky na kostře a samonosné vyrobené dle vlastní či dodané specifikace zákazníka. Rotorové a statorové cívky pro trakční motory.

Součástí výrobního programu je strojní obrábění kovu, výroba konstrukčních podsestav a kompletace sestav.

Aktuální situace COVID-19

Z důvodů neustále se zhoršující situace, s přihlédnutím k aktuálním Vládním nařízením, se vedení společnosti rozhodlo pro striktní zákaz návštěv veškerých cizích osob ve všech prostorech společnosti. Výjimku tvoří pouze dopravci přepravních společností, kteří nevstupují do budov společnosti. Tito jsou povinni mít nasazenou roušku nebo respirátor i při pohybu ve venkovních prostorech společnosti. Toto nařízení platí do odvolání. Respektujte prosím zdraví našich zaměstnanců, je to v zájmu nás všech!

Divize Elektro

3f unicore-mini.jpg zajišťuje návrh a výrobu transformátorů, tlumivek, cívek, rezistorů a dalších zařízení dle specifických požadavků zákazníka na výkon, provedení, odbočky, způsob chlazení, etc. Na základě poptávky je vypracován návrh a kalkulace zařízení. V případě zájmu je možné dodat 3D model v celé řadě formátů kompatibilních s aplikací zákazníka. Produkce se neomezuje pouze na "katalogové" výrobky, ale jsme schopni navrhnout a vyrobit i speciální transformátory, tlumivky, odporníky a odporové zátěže dle specifických požadavků zákazníka.

Volné pozice v divizi elektro

Aktuálně hledáme zaměstnance THP na pozici Technik - výpočtář
Požadavky Technik-výpočtář.pdf

Divize Strojní

příruba-mini.jpg nabízí výrobu a obrábění kovových dílů i výrobu podsestav a složitějších celků dle vlastní nebo dodané výkresové dokumentace. Hlavní typy obrábění jsou frézování, soustružení, svařování a broušení. Rozsah výroby je od maloseriové až po seriovou.

Volné pozice v divizi strojní

Aktuálně v divizi strojní nehledáme nového zaměstnance, přesto můžete zaslat životopis a žádost o práci.


Certifikáty

91_ISO9001_rgb_120.jpg ČSN EN ISO 9001:2016

Certifikát způsobilosti vyrábět zařízení pro České dráhy

ČSN EN ISO 3834 - 2 : 2006 (svařování i pro kolejová vozidla)

ČSN EN 15085 - 2 : 2008 (certifikační úroveň CL1)Aktualizace údajů k datu : 10.12.2020

ESHF - elektrotechnická a strojní výrobaCopyright 2007 All rights reserved

powered by netgenium